Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Pašnodarbinātie prasa skaidrot jaunākās nodokļu izmaiņas; tiks rīkots īpašs seminārs

Izvērtējot pašnodarbināto personu lūgumu pēc skaidrojumiem jaunākajās nodokļu izmaiņās, Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) izveidojis jaunu semināru programmu „Grāmatvedība pašnodarbinātām personām un citiem komersantiem, kas veic grāmatvedības uzskaiti vienkāršā ieraksta sistēmā + Būtiskākās izmaiņas nodokļu praktiskā aprēķināšanā pēc likumu grozījumiem uz 2012. gada 1. jūliju” , kas norisināsies 30.augustā.

Šis seminārs ir īpaši aktuāls pašnodarbinātām personām un citiem komersantiem, kas veic grāmatvedības uzskaiti vienkāršā ieraksta sistēmā, jo tiks skatītas tādas tēmas kā grāmatvedības uzskaites normatīvā bāze, tās pamatprasības, saimniecisko darījumu uzskaite, attaisnojošie dokumenti, to noformēšanas prasības, kā arī nodokļu aprēķināšanas metodika un uzskaite un valsts ieņēmumu dienestā iesniedzamie pārskati. Īpašā informatīvā modulī tiks skatītas veiktās izmaiņas likumā “Par pievienotās vērtības nodokli”, likumā “Par sociālo valsts apdrošināšanu”, veiktās izmaiņas likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”. Tāpat skaidrota arī darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu saņemšana no mikrouzņēmumiem – pakalpojums vai darba attiecības, veiktās izmaiņas “Mikrouzņēmumu nodokļa likumā” un „Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa” piemērošanā, kā arī runāts par darījumu apliecinošo dokumentu noformēšanas kārtību, jaunām prasībām attaisnojuma dokumentiem, EKA čekiem un jaunām prasībām tiem un likuma prasībām attiecībā uz skaidru naudu – ierobežojumiem un iespējām.

Šī brīža aktuālo semināru vadīs viena no nozares vadošākajām lektorēm – Inga Pumpure, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par nodokļu izmaiņām, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tāpat katram semināra apmeklētājam par brīvu tiek dāvināts izdevums “Nodokļi un Komercija” abonements uz 12 mēnešiem, interaktīvās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos pēc semināra par brīvu, kā arī 50% atlaide nākamajam NLIC semināram.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 30.augustā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.

Pievienot komentāru